Обява
Менпауър България ООД

НАЧАЛНИК СМЯНА- София
Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Ако търсите перспективна реализация, а не просто работа и искате да станете част от високо специализиран екип – сте на правилната обява! В момента за наш клиент, търсим отговорен, организиран и мотивирн кандидат за позицията:

НАЧАЛНИК СМЯНА

Основни отговорности:
Да разпределя всички задачи по време на смяната по справедлив и ефективен начин;
Да управлява всички членове на екипа и да гарантира, че всички задължения и задачи се изпълняват ефективно по време на смяната;
Да създава график на смените за членовете на екипа;
Да поддържа реда и дисциплината;
Да следи за наличието на здравословни и безопасни условия на труд;
Да се увери, че целите на производството са изпълнени.

Необходими изисквания:
Висше техническо образование в сферата на Машинното инженерство;
Умение за спазване на крайни срокове и постигане на финансовите цели;
Способност за разрешаване на проблеми;
Лидерски качества и предишен опит в ръководенето на екип;
Добри комуникационни умения;
Компютърна грамотност.

Компанията предлага:
Отлично възнаграждение;
Делнична заетост;
Дългосрочна ангажираност в международна компания с утвърдени стандарти;
Чисто, подрередно и спретнато работно място;
Възможност за реализация;
Удобна локация.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Инженери
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
24.Юни.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК