Обява
Easy Consult

Технически ръководител на сгради
Ref.No:
PS_SY
Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент - компания за цялостно изграждане на жилищни, административни и промишлени сгради, търсим Технически ръководител/и.

Отговорности:

Организира, ръководи и контролира СМР на обекта;
Контролира качеството на изпълняваните СМР и отговаря за изпълнението им в съответствие с одобрените проекти и техническа спесификация;
Отговаря за спазването на поставените в графика срокове;
Съставя количествени сметки и ги защитава пред възложители;
Изготвя заявки за необходимите материали и нужди за дейността на обекта;
Следи за разхода на материали съгласно бюджета;
Извършва ежедневен инструктаж на обекта във връзка с охраната на труда.

Изисквания и необходими умения:

Професионален опит в строителството;
Образование в сферата на строителството;
Познаване и разчитане на проектна документация;
Отлично познаване на строителния процес като технология, детайли, конструктивни решения и планиране;
Много добри организационни и ръководни умения и желание за работа в екип.

Ние Ви предлагаме:

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и Вашите умения и опит отговарят на нашите изисквания, моля изпратете своята автобиография като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Поради големия брой кандидатури, които получаваме, ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:
Строителство, Архитектура
Инфраструктура
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15
Дата:
9.Май.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК