Обява

Заместник ръководител монтажни дейности
Ref.No:
U/n

За фирма ,лидер на пазара в производството и монтажа на ограничителни системи за пътни превозни средства, търсим подходящ специалист за позицията ЗАМЕСТНИК РЪКОВОДИТЕЛ МОНТАЖНИ ДЕЙНОСТИ.

Задължения на кандидата:

- Организира графиците за работа на монтажни групи, съвместно с техническите ръководители на групите;

- Следи за спазване на сроковете за изпълнение на ръководените обекти, води и документира изпълнението на графиците;

- Изготвя графици за доставка за необходимите материали за изпълнение на ръководените обекти, съвместно с Ръководител „Монтажни дейности“;

- Контролира организацията по съхранението на материали и техника на обектите съвместно с техническите ръководители;

- Изготвя актове и протоколи за извършените дейности по обектите;

- Водене на инструктажи по противопожарна охрана и здравословни и безопасни условия на труд;

- Работа в екип

Изисквания към кандидата:

- Висше образование – строителен инженер, пътен инженер или сходно;

- Умения в разчитането на строителна и проектна документация;

- Активен шофьор;

- Отлични организационни умения;

- Комуникативност;

- Опит в работа с технически документи и специализирани компютърни програми;

- Висока лична отговорност

- Опит на подобна позиция е предимство;

- Английски език – предимство;

Фирмата предлага:

-Отлично основно възнаграждение и бонусна схема;
-Предизвикателна и динамична работа, свързана с често пътуване, основно в страната;

-Служебен автомобил;

- Отлични условия за професионална реализация;

Ако позицията представлява интерес за Вас,моля изпратете автобиография.
Изисквания към кандидата
Образование: Магистър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:
От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:
Инфраструктура
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
Пловдив
Дата:
18.Март.2019
Организация:
Еlteh
Организация:
Агенция за подбор на персонал