Обява

СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ - механик
Ref.No:
Da1
Описание
ОТГОВОРНОСТИ:

- Извършва диагностика, сервиз и ремонт на земекопна и товарачна техника (верижни и колесни багери, челни товарачи, друга специализирана техника);
- Инструктира и обучава клиентите при пуск на нови машини;
- Попълва сервизен протокол за извършения ремонт.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Висше техническо или средно професионално техническо образование;
- Познания в областта на електротехниката, хидравликата, пневматиката, ДВГ, КИП и автоматика;
- Опит като механик на строителна техника или селскостопанска техник, или като автомеханик е предимство;
- Шофьорска книжка кат. В;
- Владеенето на английски език е предимство.

Търсим дългосрочно мотивирани кандидати.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Строителство, Архитектура
Инфраструктура
Инженери
Дата:
4.Декември.2018
Организация:
Апойнт Партнърс ООД
Повече информация за Апойнт Партнърс ООД може да получите ТУК