Обява
Агенция Анонс 2014 ЕООД

ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ И ЕЛЕКТРОМОНТЬОРИ - ГЕРМАНИЯ
Описание
Германия , Лайпциг;
Електротехници и Електромонтьори;
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Инсталиране на електросистеми в жилищни сгради и жилищни строежи;
ИЗИСКВА СЕ:
Владеене на немски език/ А2, В1/ ;
Опит в областта на жилищни инсталации;
Шофьорска книжка е предимство;
ПРЕДЛАГА СЕ:
- Заплащане - 2115 € нетно за 151 часа на месец.
- Над 151 часа работа в месеца- всеки допълнителен час се заплаща по 11€ бруто плюс командировъчни заплащани по схема.
- Постоянен трудов договор.
- Осигурена квартира - от 70 € до 140 € за седмица;
-Не се поемат транспортни разходи до Германия;

За повече информация обадете се от 10:30 часа до 16:30 часа на телефони: 02 /9449280, 02/9448795, 0889433365
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално, Профил: ЕЛЕКТРОТЕХНИКА

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Специални умения:
Опит в електроинсталации на жилищни сгради;

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 4100 до 4500 лева на месец

Категория:
Строителство, Архитектура
Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Специалисти - електротехници
Държава:
Друга държава
Адрес:
бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска
Дата:
20.Ноември.2018
Повече информация за Агенция Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК