Обява
ЧЕЗ България ЕАД

Електромонтьор изграждане, поддържане, ремонт на електропроводни линии и мрежи за гр. Ботевград
Основни задължения:
• Участва в поддържането и експлоатацията на ел. съоръженията;
• Локализира аварийните смущения и участва във възстановяване на електрозахранването на потребителите;
• Отговаря за техническото състояние на зачислените му за обслужване съоръжения;
• Извършва огледи и обходи, профилактика и текущо поддържане на съоръженията;
• Участва в домашни дежурства по график;
• Извършва оперативни превключвания в мрежи СрН под ръководството на дежурен диспечер;
• Отговаря за качеството и времетраенето на електромонтажните работи;
• Изписва и отчита материали при електромонтажните дейности;
• Отговаря за културата на обслужване на потребителите.

Изисквания:
• Гимназия или средно професионално техническо училище;
• Опит на подобна позиция - минимум 1 год.;
• Познаване правилата за текущо поддържане и ремонт на съоръженията ще се счита за предимство;
• Трета квалификационна група по ТБ;
• Шофьорска книжка – „В“ категория, активен шофьор;
• Умения за работа в динамична среда;
• Умения за работа в екип;
• Добри комуникативни умения.

Месторабота:
• гр. Ботевград
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Специалисти - електротехници
Населено място:
Гр. Ботевград
Адрес:
бул. Цариградско шосе №159
Дата:
13.Септември.2018
Детайли за организацията:
Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК