Обява
Менпауър България ООД

Ръководител строителен обект- София
Описание

Ръководител строителен обект
Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, водеща и утвърдена международна компания, която осигорява стоителният надзор търсим кандидат, който да се присъидение в техническият екип на позиция:

Ръководител строителен обект за проект от 4 до 5 месеца.

Ключови функции:

• Разработване на план за действие за привеждане в съответствие на строителните изисквания с техническия план на обекта;
• Контрол върху качеството,безопасността и работата.

Отговорности:

• Предоставяне на технически съвети относно проектирането, строителството или модификациите;
• Анализиране на доклади проучвания, карти, чертежи,други;
• Комуникация и ефективно взаимодействие с колеги и архитекти, подизпълнители, и консултанти;
• Приемане на всички съответни изисквания по въпроси, като разрешителни за строеж, екологични разпоредби, санитарен дизайн, добри строителни практики и безопасност;
• Координация на подизпълнителите.

Изисквания:
• Техническо образование в строителството;
• Най-малко 3 години опит в областта на строителството и управлението на проекти, ще се счита за предимство успешно осъществени проекти в търговски комплекси;
• Технически компентенция;

Вие получавате:
• Шанс да приложите целия си инженерен опит и да създадете нови инициативи за подобряване на техническите процеси;
• Получавате уникална възможност да управлявате текущите и предстоящите технически инициативи на лидер на световния пазар;
• Участие в проект на международна компания с високо възнаграждение.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Строителство, Архитектура
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
11.Септември.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК