Обява
Менпауър България ООД

ОТГОВОРНИК СКЛАД- София
Описание
ОТГОВОРНИК СКЛАД
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Компанията търси да назначи за свой клиент, който се занимава с производство на електроника и антени за военната индустрия – отговорен човек на позицията:

Отговорности на позицията:

- Поддръжка на склада и контрол на складовата наличност;
- Отговаря за получаването, подреждането, съхраняването и окомплектоването
на получените производствени материали;
- Контролира отпускането на материали за нуждите на производството
или за изпращане към клиента;
- Заприхождаване на материали в ERP система;
- Спазване на правилата и инструкциите за здравословни и безопасни условия на труд;
- Работи върху предложения за подобрения на работата.

Изисквания:

- Завършено средно образование или Висше образование - профил електроника;
- Предишен опит в работата с електроника;
- Предишен опит в работата с ERP система (SAP, Microinvest);
- Базови знания по Английски език;
- Умение за работа в екип и добри комуникационни умения;
- Дисциплиниран, организиран и надежден човек.

Работодателят предлага:

- Постоянен трудов договор и реални осигуровки;
- Добро възнаграждение;
- Стандартно работно време;
- Отлични работни условия;
- Осигурен обяд на работното място;
- Карта за градски транспорт;
- Карта Мултиспорт;
- Ваучер за Рожден ден;
- Работа в приятелски екип.

Моля кандидатствайте за предложението, за да разберете повече детайли.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Специалисти - електротехници
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
11.Септември.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК