Обява
Adecco Bulgaria Ltd

Инженер Електробезопасност- Пловдив
Описание
Инженер Електробезопасност
В Адеко България, ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За един от нашите най-доверени клеинти търсим Инженер Електробезопасност за отдел Лаборатория Развойна дейност.

Изисквания за заемане на длъжността:

Образование – висше техническо в областта на електрониката, електротехниката или инженерната физика;
Владее на немски език – задължително;
Владее на английски език – предимство;
Предишен опит на подобна длъжност;

Основни задължения:

Провежда технически изпитания съгласно европейската норма за домакински уреди IEC 60335;
Изготвя анализи на резултатите от изпитанията и доклади и друга техническа документация;
Отговаря пряко за процеса по сертифициране на произвежданите уреди в завода;
Работи с европейски и интернационални сертифициращи институти – VDE, Electrosuisse и др.;
Организира и участва в провеждането на ежегоден одит от страна на сертифициращите институти;
Отговаря за проверката и калибрацията на измервателните уреди и средства;

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Телекомуникации - инженери и техници
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
София, Младост 4, Бизнес парк, сграда 11 А, ет.2
Дата:
3.Август.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК