Обява
Ви Джи Еф Инженеринг ЕООД

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ
"ВИ ДЖИ ЕФ Инженеринг" ЕООД е фирма с над 20 годишна история в строителния бранш, специализирана в проектирането, управлението на проекти и изпълнението на строително-монтажни работи в няколко основни направления:
• Инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
• Иновативни системи за ландшафта и зелената инфраструктура;
• Хидроизолационни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
• Интегрирани фотоволтаични системи за плоски и скатни покриви.

За нуждите на екипа, търсим:

Отговорности:
• Организира, ръководи и контролира изпълнението на строителните и монтажните работи по обем, време и качество като дава постоянни указания;
• Води отчетна документация. Изготвя актове за приемане на основата, за скрити работи и за количествено-стойностните сметки;
• Ръководи работниците, провежда инструктажи и следи за безопасността и хигиената на труда;
• Изготвя месечни и календарни графици за изпълнение на СМР;
• Наблюдава работата на работниците и им осигурява работа съобразно графика;
• Изготвя месечни отчети за обема на СМР дейността.

Изисквания към кандидата:
• Завършено строително образoвание;
• Опит в областта ще се счита за предимство;
• Опит във взаимоотношенията със строители, проектанти, надзорници и особено с ръководенето на работници;
• Добра комуникативност;
• Валидна шофьорска книжка;
• Възможност за пътувания в страната.

Фирмата ни предлага:
• Възможност за професионална реализация;
• Работа в млад и амбициозен екип в приятна работна обстановка по интересни проекти;
• Регулярни фирмени обучения;
• Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография с актуална снимка.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
Кандидатите, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:
Строителство, Архитектура
Адрес:
София, 1582, бул. Проф. Цветна Лазаров 115
Дата:
22.Ноември.2018
Повече информация за Ви Джи Еф Инженеринг ЕООД може да получите ТУК