Обява
Easy Consult

Електротехник
Ref.No:
VN_DV
За наш клиент, дигитална маркетингова компания, насочена към запознаването на обществото с крипто валутите чрез мрежа от медийни сайтове, търсим :

ЕЛЕКТРОТЕХНИК

Отговорности:

• Планиране на разположението и монтаж на електрическо окабеляване и оборудване;
• Сглобяване, инсталиране, изпитване и поддържане на електрически инсталации и оборудване с помощта на ръчни и електрически инструменти;
• Диагностика на неизправни системи и компоненти;
• Свързва проводници към прекъсвачи, трансформатори или други компоненти;
• Инспектира електрически системи, оборудване и компоненти за идентифициране на дефекти и необходимостта от корекция;
• Изготвя редовни доклади за напредъка и състоянието на системите към ръководителя на проекта;

Изисквания:

• Професионална квалификация като електротехник;
• Най-малко 1-3 години практически опит;
• Внимание към детайли;
• Добро ниво на английски език (писменно и говоримо) се счита за голямо предимство;

Компанията предлага:

• Международни проекти, в които можете да включите с идеите си;
• Гъвкаво работно време - фиксирано работно време от 10-16 часа, като имате възможност сами да изберете, когато да започнете и завършите работния си ден.
• Конкурентна заплата с възможност за увеличение (стига да сте мотивирани да учите и да увеличавате знанията си, парите не са проблем)
• Допълнително здравно осигуряване;
• Безплатна карта за фитнес (която можете да използвате и за отстъпка за спа и т.н.);
• Приятелска работна атмосфера и редовни фирмени събития;
• Международен екип от компетентни и силно мотивирани професионалисти;
• Модерен офис с топ локация и изглед към морето;
• Творческа работна среда и място, където можете да се развивате;
• Дългосрочна възможност: постиженията се признават и възнаграждават.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиографията като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция".

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339 / 30.8.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Услугите на “Easy Consult” са безплатни за кандидатите!
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Специалисти - електротехници
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
Varna, 24-26 bul. Slivnitsa, fl.3, office 15
Дата:
14.Май.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК