Обява
Easy Consult

Банков касиер
Ref.No:
PS_JK
Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

В момента търсим Банков касиер за една от най-големите български банки, основана още през 1991г.

Ако сте мотивиран, динамичен и комуникативен човек с предишен опит с клиенти и искате да се развивате в голяма българска банка, тогава тази обява е за Вас!

На тази позиция ще имате следните основни задължения:
•Получаване и изплащане на парични средства в лева и валути;
•Оформяне, обработване и регистриране на касовите и други документи в системата;
•Съхраняване и отговаряне за поверените Ви пари и други ценности;
•Извършване на контрол на платежни нареждания в системата на банката;
•Обслужване и консултиране на клиентите бързо, качествено и вежливо.

Основни изисквания:
•Опит в работата с левове и валута или образование в сферата на икономиката;
•Сходният опит във финансова институция не е задължителен, но е предимство, както и
притежанието на удостоверение за валутни касиери;
•Отговорност, лоялност и коректност;
•Добра компютърна грамотност;
•Да сте комуникативна и динамична личност, способна да работи под напрежение, както
и в екип.

Клиентът ни ще Ви предложим:
•Стандартно работно време;
•Отлично възнаграждение;
•Отстъпки в групата на холдинга;
•Допълнителни бонуси;
•Модерен и комфортен офис;
•Възможност за кариерно развитие.

Ако тази възможонст Ви звучи привлекателна, не се колебайте да кандидатствате и да ни изпратите Вашата автобиография.

Ако това не е перфектната позиция за Вас, но смятате, че е подходяща за Ваш познат, можете да им пратите тази обява.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Служители

Категория:
Банково дело
Финанси
Дата:
1.Юли.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК