Обява
Менпауър България ООД

СЧЕТОВОДИТЕЛ- София
Описание
СЧЕТОВОДИТЕЛ
Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор търсим мотивиран кадър за позицията: СЧЕТОВОДИТЕЛ

Основни отговорности:
Организира, контролира и отговаря за цялостната счетоводна дейност;
Отговаря за правилното оформяне на първичните и официални счетоводни документи;
Осъществява годишно счетоводно и данъчно приключване;
Осигурява своевременна финансово-счетоводна информация;
Осъществява контакти с представители на институции.

Изисквания:
Висше икономическо образование, специалност “Счетоводство и контрол”, “Финанси”;
Опит на сходна позиция - минимум 4 години;
Опит в изготвянето на ИНТРАСТАТ, ВОП, ВОД, VIES, справки декларации по ЗДДС;
Много добро ниво на работа с MS Office (Word, Excel);
Владеене на английски език на работно ниво.

Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение;
Много добри условия на труд и коректност;
Изрядни трудовоправни взаимоотношения;
Стандартно работно време.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Счетоводство и Одит
Финанси
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
23.Април.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК