Обява
ДСК Банк

Експерт Управление на доставчици в Дирекция „Управление на проекти и доставчици
Описание
Основни задължения:
•Участва и изготвя документи в процесите по подбор и управление на доставчици.
•Обработва и съгласува оценки за разработки и подготвя документите необходими за утвърждаването на инвенциите от различните упълномощени длъжностни лица, комитети и съвети.
•Подпомага процеса по съгласуване на договори и поръчки с външните доставчици.
•Подпомага следенето на задачи, бюджети, докладни и други необходими документ по проектите в банката, както и подготвя необходимата отчетност.
•Отговаря за процеса за избора на доставчици на продукти и системи за нуждите на ИТ в

Банка ДСК, като:
o Подготвя документи за тръжни процедури;
o подготвя и предлага критериите за избор на решения и доставчици на ИТ решения;
o съдейства на проучване на пазара;
o участва в преговорите с доставчици.

Изисквания за заемане на длъжността:
•Образование – Висше (техническо или икономическо);
•Отлично владеене на английски език;
•Отлични комуникационни умения;
•Опит в управление на доставчици;
•Много добри административни умения;
•Умения за справяне с проблеми и управление на времето;
•Умения за работа под напрежение;
•Професионален опит: предимство е предишен опит с управление на доставчици от ИКТ сферата;
•Компютърна грамотност – MS Office (Word, Excel, MS Project, Outlook).

Банка ДСК предлага:
•Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
•Възможност за развитие и израстване в личен и професионален план;
•Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати.

Необходими документи за кандидатстване:
•Мотивационно писмо;
• Професионална автобиография /CV/ на български език – с актуална снимка.

Документите изпращайте в срок до: 10.02.2019 г. на e-mail: Daniela.Ulyamova@dskbank.bg

Контакт ще бъде установен с кандидатите, одобрени по документи.

ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО ОБРАБОТВАНЕТО НА ЛИЧНИ ДАННИ НА ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА:

„Банка ДСК“ ЕАД е търговско дружество, регистрирано в Търговския регистър и регистъра на ЮЛНЦ към Агенцията по вписванията с ЕИК 121830616, със седалище и адрес на управление: гр. София, 1000, ул. „Московска“ № 19.

Личните данни, които предоставяте при кандидатстване по тази ОБЯВА се обработват и съхраняват от „Банка ДСК“ ЕАД като Администратор на лични данни при стриктното спазване на изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета относно защитата на физическите лица във връзка с обработването на лични данни и относно свободното движение на такива данни и Закона за защита на личните данни.

Подробна информация за целите и правното основание за обработването на личните данни; категориите получатели на лични данни; срока, за който ще се съхраняват личните данни; правата Ви като субект на данни, както и информация за начина, по който те могат да бъдат упражнени; данни за контакт с длъжностното лице по защита на данните и всяка друга информация, която Общият регламент за защита на личните данни изисква да бъде предоставена на субектите на данни е публикувана в раздел „Кариери“ на Интернет страницата на „Банка ДСК“ ЕАД.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Финанси
Бизнес /консултантски услуги
Адрес:
Банка ДСК" ЕАД - ЦУ София 1036, ул. “Московска” №19
Дата:
14.Януари.2019
Организация:
ДСК Банк
Детайли за организацията:
Повече информация за ДСК Банк може да получите ТУК