Обява
Ingram Micro

Специалист в отдел "Финанси" с Френски език
Желаете ли да станете част от екипа на голяма международна компания?

Знаете Френски език, имате желание и мотивация да го практикувате в бизнес среда и да се развивате в сферата Финансите?

Ingram Micro Ви предлага страхотна възможност за старт на Вашата кариера в желаното направление и за придобиване на знания, умения и трудови навици в реална работна атмосфера.

С какво за занимава компанията?

Ingram Micro е най-големият дистрибутор на ИТ продукти. Компанията поддържа глобални операции чрез обширна мрежа за продажби и дистрибуция в Северна Америка, Европа, Близкия изток и Африка, Латинска Америка и Азиатско-тихоокеанския регион. В България компанията стъпи през 2012 г. и получи отличието „Инвеститор на годината”. Към началото на 2018 г., в центъра за споделени услуги в София работят над 1000 души, които се занимават основно с административни и аналитични дейности.

Одобреният кандидат ще има следните задължения:

• Активна комуникация с бизнес партньори относно въвеждане промоционални условия по актуални продукти
• Обновяване на актуалните цени в системата за планиране на ресурсите на предприятието
• Администриране на претенциите за разходи, дебитни и кредитни известия
• Стриктно следене договорените срокове за претенциите, незатворени заявки и плащания

Успешните кандидати биха имали:

• Образование в сферата на финанси, икономика и бизнес администрация е предимство
• Писмено и устно ниво на владеене на френски език - ниво B2 и по-високо
• Отлични умения за работа с MS Excel и способност за работа с голем обем от данни
• Умения за ефективна комуникация с хора и работа в екип
• Внимание към детайлите и точността
• Идеи за подобрение и иновации

Ако имате желание да научите повече детайли, не се колебайте да кандидатствате с актуална автобиография. Очакваме да се срещнем и да поговорим! Възможността е отворена както за стартиращи своята кариера, така и за придобили вече опит в областта.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Френски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Финанси
Адрес:
бул. Цариградско шосе N115
Дата:
7.Декември.2018
Детайли за организацията:
Повече информация за Ingram Micro може да получите ТУК