Обява
Менпауър България ООД

Главен счетоводител
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Българското дружество на Менпауър търси да назначи:

Изисквания:
Висше икономическо образование, специалност “Счетоводство и контрол”, “Финанси”;
Опит над 3 години като главен счетоводител или друга ръководна счетоводна длъжност;
Отлично познаване на НСС, МСФО, данъчното и трудово законодателство в България;
Отлично познаване на данъчните закони, както и други нормативни актове, свързани с дейността на дружеството;
Умения за разрешаване на счетоводни казуси и аргументиране на решенията;
Много добро ниво на компютърна грамотност, включително умения за работа със счетоводни програмни продукти;
Умение за работа в екип;
Конфиденциалност, аналитичност, прецизност, високо ниво на организация и приоритизиране на задачи;
Отлично владеене на MS Office (Word, Excel);
Владеене на английски език на работно ниво;
Основни отговорности:
Организира и осъществява предварителен, текущ и последващ вътрешен финансов контрол по правилното оформяне на първичните счетоводни документи и отразяването им в счетоводните регистри;
Своевременно осигурява финансово-счетоводна информация на съответните равнища на управление;
Изготвя индивидуални отчети в съответствие с изискванията на ръководството;
Участва пряко в изготвянето на месечните отчети към централата на компанията;
Следи и прилага настъпилите изменения в разпоредбите на приложимото данъчно законодателство;
Организира осигуряването на ръководството с финансово-счетоводна информация;
Отговаря за достоверността на финансово-счетоводните документи;
Следи плащанията и финансовите процеси;
Изготвя и подава месечни справки-декларации по ЗДДС и други в съответствие със ЗКПО, ЗДДФЛ, ЗДДС, ЗМДТ.
Извършва ежедневни задачи по обработката на счетоводната документация – събиране, проверка, окомплектоване, осчетоводяване, проверка на салда,съхранение
Подготвя данни за статистическите отчети и формуляри и приключването на съответните отчетни периоди към БНБ и НСИ;
Отговаря за транзакциите в главна книга;
ТРЗ дейности по отношение на вътрешния персонал;
Подава декларации към НАП и НОИ;
Съдейства при проверки от държавни институции и одиторски проверки
Компанията предлага:
Възможност за професионална реализация в доказана и етична компания;
Отлични условия на работа;
Конкурентно възнаграждение;
Пакет допълнителни придобивки;
Топ локация в близост до метростанция
Ако тази позиция Ви е заинтригувала и отговаряте на изискванията, моля изпратете ни Вашето CV.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
Компанията ще се свърже само с предварително одобрените кандидати

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Счетоводство и Одит
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
12.Юли.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК