Обява
WALLTOPIA

Стажант в Счетоводен отдел
КОИ СМЕ НИЕ:

WALLTOPIA е световен лидер в областта на дизайн, проектиране, производство и монтаж на стени за катерене. Работим в повече от 50 страни на 6 континента с 18 години опит на пазара. Ако обичате нови предизвикателства и вярвате в силата на иновациите, имате възможност да се присъедините към нашия екип като Стажант в счетоводния отдел за централния ни офис в гр. София.

Нашият идеален кандидат е отговорен, деен и инициативен. Ние ще се радваме да му осигурим подкрепа, насочване и конструктивна обратна връзка, която води към професионално развитие и изпълнение на работните задължения.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

Подпомага дейността на финансово-счетоводния отдел;
Обработва първични счетоводни документи;
Осчетоводява факури;
Класира документи;
Осъществятва връзки с клиенти и доставчици по счетоовдни въпроси;
Подготвя документи за данъчни проверки и ревизии.
ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ИЗИСКВАНИЯ:

Висше образование по Счетоводство/ Финанси/ Икономика;
Отлично ниво на владеене на Microsoft Excel;
Работно ниво на английски език.
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

Предизвикателна работа в млад екип, ориентиран към постигането на резултати;
Възможност за професионално развитие в компания на световно ниво;
Членство в Болдърленд, безплатно ползване на фитнес, отстъпки в Клаймбар и Фънтопия.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Стажант

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:
Счетоводство и Одит
Адрес:
гр. Летница, бул. България 1Б
Дата:
4.Юни.2018
Организация:
WALLTOPIA
Детайли за организацията:
Повече информация за WALLTOPIA може да получите ТУК