Обява

Специалист ТРЗ
Агенция Кариера ООД е специализирана консултантска фирма за подбор на персонал и организиране на бизнес обучения. Във връзка с дейността на наш клиент стартираме подбор за позиция:

Изисквания:

• Завършено висше образование („Счетоводство“ или друг икономически профил)
• Опит в сферата на ТРЗ администриране- мин. 3 години;
• Отлично познаване на трудово-правна уредба, КТ, КСО.
• Опит в администрирането на голяма численост персонал;
• Много добра компютърна грамотност;
• Аналитичност и умения за организация на документооборот;
• Умения за работа със специализиран софтуер (Омекс 2000- с предимство);
• Изградени умения за комуникация и екипна работа;
• Прецизност и внимание към детайла.

Задължения:

• Изготвяне на документи по сключване, изменение и прекратяване на трудово-правни отношения;
• Изготвяне на служебни бележки и удостоверения;
• Администриране на отсъствия по болест и отпуск;
• Съставяне на ведомости за заплати; рекапитулации и осигуровки;
• Изготвяне на Декларация Обр. 1 и Обр. 6 към НАП;
• Съставяне на графици за сумирано работното време и отчитането му;
• Водене на книга за извънреден труд;

Работодателят предлага:

- Постоянна работа в утвърдена и стабилна фирма;
- Трудов договор и осигуровки;
- Възможност за развитие;
- Комфортна работна среда;
- Задружен екип от специалисти;

Ако смятате,че отговаряте на посочените изисквания и желаете да работите в динамична и приятелска атмосфера, ще очакваме Вашата актуална автобиография и снимка.
Селектираните кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Агенция по Заетостта N: 1858/24.03.2015
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Счетоводство и Одит
Дата:
3.Април.2018
Организация:
Бизнес школа
Детайли за организацията:
Повече информация за Бизнес школа може да получите ТУК