Курс Микропигментация
Описание
Курс Микропигментация
МИКРОИГЛИ – ПЕРМАНЕНТЕН ГРИМ – SHADING – ПУДРА ЕФЕКТ – ОМБРЕ – ТРИЦВЕТНА СВЕТЛОСЯНКА – УСТНИ – ВЕЖДИ
Микропигментацията на вежди е изцяло машинен метод. Крайният резултат на обработените вежди е по-плътен ефект- коригиране, акцентиране и поправяне на асиметрията. Изучават се техниките:
– Shading („Пудра ефект“) – финно запълване със светлосянка.
– Ombre (трицветен) – при тази техника се преливат 3 различни цвята за постигане на максимално естествен вид.
Микропигментация на устни - По време на курсa обучаващите се запознават с двете техники за оформяне и нанасяне на полуперманентен грим на устните – 3D устни и контур на устни. В теоретичната част придобиват знания за машинния метод, за спецификите и колористиката.
Продължителност на курса 4 дни. В таксата е включен Стартов пакет за 40 процедури
Курсистите получават Удостоверение за професионално обучение - лицензиран държавен документ по образец на МОН с международна валидност, което дава възможност за легитимно практикуване на козметичната процедура в козметични салони, студия и СПА центрове, както и Сертификат и безплатен Europass - европейски паспорт, който позволява практикуването на придобитата квалификация. В него се посочват длъжностите, които курсиста може да заема и дават предимство при кандидатстване за работа.
Индивидуалното обучение има следните предимства: удобно за вас време, самостоятелна програма, 100% оползотворяване на учебното време, обучение с вашето темпо, гъвкавост и ефективност.
ЦЕНТЪРЪТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ОБУЧЕНИЕ е лицензиран от Национална агенция за професионално образование и обучение лицензия № 2016121307.
Цена на курса:
1 лв
Вид на курса:
самостоятелна / индивидуална
Категория:
Други курсове
Начална дата:
20.08.2022
Крайна дата:
20.09.2022
Място на провеждане:
София
Адрес:
Център за професионално обучение
Телефон:
0884270104
Лице за контакт:
https://cpodm.eu
Организация:
Център за професионално обучение
Емайл:
cpo.konsut.dm@gmail.com