Курс
Обява
ЗЕНИТ - Агенция за подбор на персонал и управление на човешки ресурси

ДЛЪЖНОСТНО ЛИЦЕ ПО БЕЗОПАСНОСТ И ЗДРАВЕ ПРИ РАБОТА

Ежегодно специализирано обучение за съответната година на длъжностни лица

по безопастност и здраве при работа.

Обучението е еднодневно и се провежда всеки работен ден след предварителна заявка на телефон.

ПРОГРАМА ЗА ОБУЧЕНИЕ

I. Длъжностно лице по безопасност и здраве

1. Общи положения

2. Функции и задачи на Длъжностните лица по БЗР

II.Управление на дейността по безопасност и здраве:

1. Вътрешни актове на предприятието:

1.1.Правила по ЗБУТ

1.2.Правилник за вътрешния трудов ред

1.3.Инструкции за работа с машини и съоръжения

1.4.Знаци и сигнали

1.5.Длъжностни характеристики

2. Подготовка на работещите по безопасност и здраве и ППО. Инструктажи.

3. ППО

4. Лични предпазни средства

5. Оценка на риска

6. Комитети по условия на труд – КУТ

7. Служби по трудова медицина

8. Аварийни планове

III. Трудови злополуки:

1. Причини за трудовите злополуки

2. Нормативни изисквания

IV. Нормативни документи

Цена на курса:
100 лв
Вид на курса:
Дневен
Категория:
Други курсове
Начална дата:
14.05.2012
Крайна дата:
16.05.2012
Място на провеждане:
Варна
Адрес:
ул. "Драгоман"№5, ет. 3
Телефон:
052/ 611-221, 602-490, 612-723; 0878602490; 0886744888
Лице за контакт:
Емайл:
zenit@dir.bg

Анкета
Какво искате да се подобри на сайта Rabota.bg
Функциите
Да има по- голям избор от обяви
Да има по- голям избор работодатели