Обява

Офис сътрудник
Описание
Задължения и отговорности:

• Да отговаря за цялостна организация на работата в офиса, сканиране, подредба на документи в класьори, договори в папки и др.
• Координира комуникацията с клиенти, партньори и други външни организации;
• Координира и подпомага дейността на Управителя и служителите във фирмата;
• Изготвя на договори, оферти, количествено-стойностни сметки, протоколи, фактури, заявки, командировъчни и др. специфични документи свързани с дейността на фирмата;
• Работа с СУК ISO 9001:2015 и ЗБУТ.

Изисквания:

• Висше или средно образование, подходящо за длъжността;
• Опит в административни дейности и/или на аналогична позиция;
• Работа със СУК ISO 9001:2015;
• Ползване на английски език на добро ниво;
• Отлични компютърни умения (MS Office);

Към личността на кандидатите:

• Стремеж към точно изпълнение на задълженията;
• Инициативност и добри комуникативни умения;
• Аналитичност, проактивност, гъвкавост;
• Много добри организационни умения.

Ние предлагаме:

• Петдневна работна седмица;
• Трудов договор;
• Адекватно възнаграждение.

При интерес към позицията моля изпратете CV с актуална снимка.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:
Административни и офис дейности
Адрес:
ул.Земеделска 4, София 1618, София
Дата:
16.Април.2018
Организация:
Газтех БГ
Детайли за организацията:
Повече информация за Газтех БГ може да получите ТУК