Обява

Оператор на машини за опаковки и печат
Поликарт ООД е производител на опаковки, архивни и канцеларски материали. Базирана в Костинброд, фирмата произвежда всякакви видове хартиени и картонени кутии, опаковки и пликове, ламинирани с фолио и пълноцветен печат. Разполагаме както със стандартни кутии на склад, така и производство по зададен дизайн и размери. Отделно можем да предложим дизайн на опаковки и последващото им производство и доставка до краен клиент което изисква организация по уточняване на нуждите на клиента, намиране на най-доброто решение за конкретния проект, подготовка на дизайн, изработка на мостри, управление на производствения процес и качествен контрол, управление на опаковане и доставка, следене на плащания към/от конкретни фирми.

Задължения и отговорности:
- Настройка на машини за обработка на хартия и картон
- Работа с машини за рязане, щанцоване и сгъване
- Поддръжка и прегледи на машините във фирмата
- Разкрояване и форматиране на хартии и картони
- Качествен контрол на произведените изделия

Основни изисквания:
- Опит в опаковъчната или печатарската индустрия е предимство
- Базови знания по механика и механични машини
- Основни знания по електротехника
- Умения за работа с хора, в екип и по отделно
- Желание за развитие и напредък

Предлагаме:
- Добро Заплащане
- Първоначално обучение и подготовка за работа с машини
- Работа в град Костинброд, на 6 км от София
- Атрактивно възнаграждение обвързано с резултатите
- Работа в перспективен сектор с развитие и растеж

Възможност за пълно обучение на хора без опит в сектора.

Поликарт ООД, Костинброд
Емилия Бончева
тел. 0887 435962
evb@polycart-bg.com
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Служители

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Костинброд
Адрес:
Славянска 46 Костинброд
Дата:
6.Март.2024
Организация:
Поликарт ООД
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Поликарт ООД може да получите ТУК