Обява

Клиничен медицински лаборант
Ref.No:
7
Лаборатория Липогард има свободна позиция за Клиничен Лаборант.
Изисквания към кандидатите: Професионален бакалавър Медицински лаборант (диплом)
Задължения и умения: Прием на пациенти чрез регистрация по Здравна каса и платени услуги, вземане на венозна и капилярна кръв със затворени системи, включително и на малки деца; касов апарат; Опит в клиничната лаборатория. Работа на хематологичен и биохимичен анализатор. Предимство е предшестваща практика! Компютърна грамотност за работа с информационна лабораторна система. Умения за работа в екип, комуникативен и отговорен.
Въвеждащо обучение минимум 10 работни дни. Трудов договор. Размерът на възнаграждението се определя от професионалния опит, лабораторните умения, компютърната компетенция и личните качества на кандидата след 10 дневното обучение. Индексация след 3 месеца. Размерът на възнаграждението се определя от професионалния опит, лабораторните умения, компютърната компетенция и личните качества на кандидата след 10 дневното обучение. Индексация на възнаграждението след 3 месеца.
Професионална работна среда и много добри условия на труд.
Необходими документи за кандидатстване: Автобиография със снимка и посочени координати за връзка. След селекция се провежда интервю за работа в Централата на ул. Любляна 34 Б, по посочен от нас график.
Тел. за контакти: 0888 55 92 40
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър, Профил: Профил

Английски език, За работа с интернет и лабораторния софтуер - ниво средно

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Специални умения:
Отлично вземане на венозна и капилярна кръв със затворени системи. Предимство е предшестваща практика! Компютърна грамотност за работа с информационна лабораторна система. Умения за работа в екип, комуникативен, отговорен, балансиран при пикови натоварвания.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 650 до 850 лева на месец

Категория:
Медицина
Адрес:
ул. "Любляна" 34 Б
Дата:
18.Юни.2017
Организация:
МДЛ Липогард ООД