Обява

ТЕХНИК СИГНАЛНО-ОХРАНИТЕЛНИ СИСТЕМИ
VIP Security е най-голямата компания в сферата на охранителната
индустрия в България. От началото на своето създаване - 1999г. фирмата
непрекъснато се разраства и разширява портфолиото от предлагани услуги.
Към настоящия момент Вип Секюрити предлага всички услуги в сферата на
сигурността на национално ниво – комплексни услуги за корпоративни структури,
охрана на ценни пратки и товари, лична охрана, масови мероприятия, мониторинг
и охрана със СОТ.

В момента набираме кандидати за позицията ТЕХНИК СИГНАЛНО-ОХРАНИТЕЛНИ СИСТЕМИ за гр. Перник.

ОПИСАНИЕ НА ПОЗИЦИЯТА:

Инсталиране на:
- Системи за сигурност;
- Комуникационно оборудване;
- Силнотокови и слаботокови инсталации;
- Програмиране на охранителни и пожароизвестителни централи;
- Познания в администриране на компютърни мрежи;
- Реализиране не технически проекти съвместно с работна група от инсталатори;
- Контакт с клиенти на дружеството по повод изграждане и/или поддръжка на оборудването;
- Техническа поддръжка на обекти в гаранционен и извънгаранционен сервиз.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Средно образование със специализация електротехника, електроника или друго, подходящо за позицията. Висшето образование по изброените специалности ще се счита за предимство.
- Отговорност и способност за спазване на срокове.
- Неконфликтност и много добри комуникативни умения.
- Умения и желание за работа в екип.
- Свидетелство за правоуправление на МПС, активен шофьор.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Трудов договор;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Ваучери за храна;
- Фирмено обучение;
- Професионално развитие за служителите, показали сериозно отношение към работата.

Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Поддръжка и Сервиз
Охрана
Ремонт/инсталации/сервиз
Населено място:
Гр. Перник
Адрес:
ул. Сребърна 14, София 1407
Дата:
15.Ноември.2017
Организация:
ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД
Детайли за организацията:
Повече информация за ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД може да получите ТУК