Обява

СКЛАДОВ РАБОТНИК
ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД е модерна и динамично развиваща се компания, доставчик на качествени услуги в областта на сигурността и охраната. За едно от нашите звена търсим организирана личност за позицията "Складов работник".
Ако считате себе си за динамична личност, която умее да оптимизира изпълнението на поставените ѝ задачи, обявената по-долу позиция би събудила Вашия интерес.

Задължения:

• Получаване и обработване на заявки от клиенти
• Разпределяне на получените заявки и изготвянето на отчет
• Изготвяне на месечни справки

Изисквания:

• Образование подходящо за обявената позиция
• Умения за боравене със складова програма
• Отлични умения за работа с Excel

Личностни характеристики:

• Отлични организационни умения
• Отговорност и акуратност при изпълнение на поставените задачи
• Позитивна нагласа и ориентация към търсене на решения
• Креативност, инициативност и умение за работа в поставени срокове

Компанията предлага:

• Дългосрочен ангажимент и коректност в трудовите взаимоотношения
• Работа в млад и иновативен екип
• Възможност за личностно и професионално развитие

Можете да кандидатствате за позицията като изпратите актуална Автобиография и снимка.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, спазвайки изискванията на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Охрана
Обслужване на клиенти / каса
Работа в склад
Адрес:
ул. Сребърна 14, София 1407
Дата:
30.Октомври.2017
Организация:
ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД
Детайли за организацията:
Повече информация за ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД може да получите ТУК