Обява

Сервизен Специалист Строителна и Минна техника
Ref.No:
CT102
КАТРО България е дъщерно дружество на една от водещите компании за развитие и управление на човешките ресурси в Австрия – CATRO Personalberatung. CATRO предоставя на клиентите си пълен пакет от първокласни услуги в сферата на развитието и управлението на човешките ресурси.

Нашият клиент оперира на българския пазар вече повече от 10 години, като основните дейности на фирмата включват внос, доставка и сервиз на тежка механизация. Компанията е представител на водещи фирми производители с изграден имидж и екип от позитивни професионалисти. В контекста на постоянния и устойчив растеж на организацията, нашият клиент търси да назначи:

Основни отговорности и задължения:
• Извършване на диагностика, сервиз и ремонт на минна, строителна, земекопна, пробивна и товарачна техника (верижни и колесни багери, челни и телескопични товарачи, булдозери, подземни товарачи, каретни/пробивни машини, хидравлични чукове и друга специализирана техника;
• Отговорност към ефективното и качествено извършване на ремонтните дейности;
• Предоставяне на компетентна техническа информация;
• Предоставяне на първоначален инструктаж и обучение на клиентите при пуск на нови машини;

Изисквания за позицията:
• Висше техническо или средно професионално техническо образование;
• Познания в областта на електротехниката, хидравлика и пневматика, автоматика и ДВГ;
• Опит като сервизен специалист на строителна, минна или селскостопанска техника ще се счита за предимство;
• Добро владеене на английски език ще се счита за предимство;
• Добра компютърна грамотност;
• Шофьорска книжка;

Личностни качества:
• Самодисциплина и самоорганизация – умение за планиране и приоритизиране;
• Инициативност и умения за вземане на решения;
• Отговорно отношение към работата и внимание към детайлите;
• Добри комуникационни умения.

Компанията предлага:
• Атрактивно заплащане, с фиксирана част и част обвързано с постигнатите резултати;
• Възможност за професионално развитие, обучения и повишаване на квалификацията;
• Работа във вдъхновяваща работна среда с екип от мотивирани професионалисти;

Ако Ви привлича шансът да се присъедините към една динамично развиваща се компания, в която ще Ви се предостави възможност за личностно и професионално развитие, моля изпратете Вашата автобиография, като посочите референтен номер СТ102 на ел. поща sofia@catro.com.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Катро България ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал (лиценз № 2031/20.04.2016 и 2032/20.04.2016).
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз
Дата:
13.Октомври.2017
Организация:
КАТРО България ЕООД
Организация:
Агенция за подбор на персонал