Обява
ЧЕЗ България ЕАД

Специалист Консултации с клиенти за гр.София
Описание
Основни задължения:

- Обслужва качествено и компетентно клиентите с услуги предоставени от ЧЕЗ, в съответствие с фирмените изисквания.
- Контролира качеството и срока на изпълнение на услугите.
- Предлага специализирани професионални консултации, с цел развитие на отношенията с клиентите от клиентска удовлетвореност към клиентска лоялност.
- Осъществява анализи и подготвя предложения в областта на предлаганите услуги и клиентската удовлетвореност.
- Съдейства при подготовката и обобщаването на справки.
- Осъществява обработката на отчетите в рамките на звеното.

Изисквания:

- Висше образование - техническо/икономическо;
- Професионален опит – минимум 3 години;
- Много добри компютърни умения – MS Office;
- Опит в продажбите ще се счита за предимство;
- Добри комуникативни умения и умения за работа в екип;
- Умения за работа в стресови ситуации.
- Умения за работа с трудни клиенти.

Моля, изпращайте Автобиография с Реф.№ CESKK/Sf-172.
Само одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Консултантски услуги
Адрес:
бул. Цариградско шосе №159
Дата:
5.Октомври.2017