Обява
Менпауър България ООД

ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО - София
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента наш клиент - компания, лидер в производството на електромотори, търсим отговорен, организиран и опитен кандидат за позицията:

ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО

Какво очакваме от Вас:
• Висше образование с техническа насоченост;
• Опит в областта на управление на материални потоци и производствени поръчки;
• Опит в производствено планиране;
• Умения за вземане на своевременни решения и поемане на отговорност в динамична и бързо променяща се среда;
• Ориентация към постигане на резултати и изпълнение на зададените от страна на ръководството краткосрочни и дългосрочни цели.

Какви ще бъдат Вашите задължения:
• Изготвяне и контролиране на производствения план за крайни изделия, за които отговаря в краткосрочен и дългосрочен план, с цел отговаряне на пазарното търсене;
• Отговорност към оперативното изпълнение на клиентски и производствени поръчки на седмична и месечна база;
• Приоритизиране на производствените поръчки спрямо наличностите от ресурси;
• Управление на складовите запаси, осигурявайки баланс между наличност, инвентарни разходи и потребление.
• Управление на процеси, не на хора.

Компанията предлага:
• Отлично възнаграждение в диапазона 2000-2400 лева нето;
• Стандартно работно време от понделник до петък - от 08:00 до 16:30 часа;
• Удобна и комуникативна локация.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
24.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК