Обява

Оперативен дежурен
VIP Security е компания с дългогодишен опит и традиции в охранителната дейност. За нуждите на едно от нашите звена търсим Оперативен дежурен.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Извършва мониторинг на обектите на компанията;
-Приема телефонни обаждания;
-Приема сигнали от охранителите на обектите;
-При необходимост предприема действия за разрешаване на възникнали инциденти и произшествия;
- Участва в координирането на действията на охранителите и спазването на пропусквателния режим на обектите;
-Отразява получената информация във фирмената документация;

ИЗИСКВАНИЯ:
-Завършено средно образование;
-Английски език - работно ниво (предимство);
-Предишен опит на подобна длъжност или работа в call centers ще се счита за предимство;
-Много добра компютърна грамотност;
-Умения за работа под стрес;
-Умения за приоритизиране;
-Комуникативност;

ПРЕДЛАГАМЕ:
• Фирмено обучение;
• Възможност за професионална реализация;
• Трудов договор.

Ако желаете да станете част от екипа на VIP Security, фирма утвърдена с професионализма и коректността си в сферата на сигурността изпратете автобиография и актуална снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. VIP Security се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Охрана
Контакт център (call centers)
Дата:
30.Октомври.2017
Организация:
ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД
Детайли за организацията:
Повече информация за ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД може да получите ТУК