Обява

Xигиенистка
Почистваща фирма търси да назначи хигиенист/ка за работа в офис в кв. Дружба /в посока Летище София/. Работно време: от 7.00 до 16.00ч. от понеделник до петък.

Отговорности:

-почистване и поддържане на санитарни помещения / зареждане с консумативи/

-кухненски бокс / почистване ,изхвърляне на смет/

-почистване на офиси

-може и пенсионери

-заплащане 550 лв. брутна заплата

Телефон : 0878 970 990, 0894 38 25 31

kotirkova@gmail.com
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:
Почистване/услуги за домакинството
Адрес:
кв. Дружба
Дата:
13.Август.2017
Организация:
еоод