Обява

Оператор Сигурност в национален мониторинг център
Във връзка с увеличаване обема на работа, фирма ВИП СЕКЮРИТИ търси мотивирани и динамични личности за позицията "ОПЕРАТОР СИГУРНОСТ В НАЦИОНАЛЕН МОНИТОРИНГ ЦЕНТЪР" в гр.София

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- видеонаблюдение
- приемане и обработване на входящи обаждания
- консултиране на клиенти по телефона
- коректно обработване на сигнали в специализиран софтуер и водене на отчет зa изпълнение на задълженията Ви през изминалото дежурство

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ СА:

- опит в обслужването на клиенти по телефон
- отлична говорна култура
- компютърна грамотност - MS Office, Internet - Advanced user

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:

- отлични организационни и комуникативни умения
- отговорност и акуратност при изпълнение на поставените задачи
- умение за работа в екип

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- трудов договор и осигуряване върху основно брутно трудово възнаграждение
- ваучери за храна
- коректност в трудовите отношения
- режим на работа на смени, с възможност за извънредни смени, които се заплащат
- обучения и професионална подготовка
- развитие за служителите, показали сериозно отношение към работата

Можете да кандидатствате, като изпратите актуална автобиография със снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, спазвайки изискванията на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Охрана
Контакт център (call centers)
Дата:
18.Септември.2017
Организация:
ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД