Обява
ДОВАТ ЕООД

Инсталатор- монтажник на климатици

Във връзка с увеличения обем на работа за гр.София, предлагаме възможност за присъединяване към нашия екип като:

Монтажници на климатични системи

Изисквания:
- Най-малко 1година опит в монтирането на климатици
- Образование в областта на хладилната и климатична техника е предимство
- Умение за сервизиране на климатични инсталации е предимство
- Сертификат за работа с фреони е предимство
- Сертификат за квалификационна група по електробезопасност е предимство
- Шофьорска книжка (активен шофьор)
- Умения за работа в екип
- Опит в работа с машини и инструменти

Отговорности и задължения:
- Извършване на монтажи на климатици по график
- Товаро-разтоварна дейност
- Готовност за работа в динамична среда
- Да поддържа добра хигиена на работното място

Ние предлагаме:
- Пълен работен ден
- Целогодишна заетост
- Отлично възнаграждение
- Динамична работна среда

На интервю ще бъдат поканени само кандидатите одобрените по документи.
Предоставените от Вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Пълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 1700 до 2400 лева на месец

Категория:
Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз
Адрес:
София
Дата:
10.Юли.2017
Организация:
ДОВАТ ЕООД