Обява

Касиер-трезорчик
ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД е модерна и динамично развиваща се компания, доставчик на качествени услуги в областта на сигурността и охраната. Поради разширяване на дейността си, фирмата набира кандидати за позицията КАСИЕР-ТРЕЗОРЧИК за град София.

Успешният кандидат за тази позиция покрива следните изисквания:
- средно образование;
- опит в областта на касовата дейност;
- компютърна грамотност - MS Office;
- прецизност и точност при изпълнение на служебните задължения;
- умения за ефективна комуникация;
- чисто съдебно минало.

Задължения и отговорности:
- работи с парични средства и ценни пратки;
- приема затворени ценни пратки, оформени и съпроводени с необходимите документи;
- разпределя постъпилите ценни пратки, съобразно предназначението им
- подготвя монети за снабдяване на клиенти, с които компанията има сключен договор;
- работи в сътрудничество с инкасовите екипи, като им предава ценни пратки, предназначени за външни адресати и води касов наръчник;
- изготвя справки, свързани с дейността на трезора

Компанията предлага:
- трудов договор;
- ваучери за храна;
- осигуряване върху брутното трудово възнаграждение;
- сменен режим на работа - дневна/нощна смяна - два дни се почива;
- коректност в трудовите отношения;
- фирмено обучение;
- професионално развитие за служителите, показали сериозно отношение към работата.

Можете да кандидатствате, като изпратите актуална автобиография със снимка.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Охрана
Дата:
7.Юли.2017
Организация:
Ilieva