Обява

Офис сътрудник
Ref.No:
U/s
Голяма производствена компания ,търси динамичен и търсещ професионално развитие специалист за позицията ОФИС СЪТРУДНИК.

Фирмата предлага много добри условия за работа, заплащане и кариерно развитие.

Задължения:
- Организира административната дейност на фирмата
- Координира дейността на управителя.
- Обработва документи
- Води комуникация
- Комуникира с клиенти и доставчици в страната и чужбина
- Работи в екип

Изисквания:
- Образование- висше, предимство икономическо
- Английски език- много добро ниво
- Отлична компютърна грамотност
- Опит в подобна позиция- предимство
- Позитивна и комуникативна личност

Ако позицията представлява интерес за Вас , имате желания за работа в динамичен бранш и в компания в традиции, моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
Пловдив
Дата:
17.Октомври.2017
Организация:
Еlteh
Организация:
Агенция за подбор на персонал