Обява

ШОФЬОР
Менпауър България, лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси, търси за един от за един от своите партньори – една от големите компании за търговия с мебели – подходящ кандидат на позицията:

ШОФЬОР
Описание
ОТГОВОРНОСТИ:
Управлява микробус Mercedes Sprinter;
Когато е необходимо, участва в разнос и качване на стоката до клиента;
Носи отговорност за повереното МПС и стоката, която превозва.

ИЗИСКВАНИЯ:
Валидно свидетелство за управление на МПС, категория "Б";
Предишен опит като шофьор минимум 2 години;
Отлично познаване района на град София;
Готовност за участие в разнос и качване на стоката до клиента;
Отговорност и дисциплина при работа.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
Адекватно твърдо месечно възнаграждение;
Допълнителен бонус на база извършени разноси;
Постоянен трудов договор;
Отлични условия на труд.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Шофьори / Куриери
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
26.Юни.2017
Организация:
Менпауър България ООД
Организация:
Агенция за подбор на персонал