Обява

Куриер
Описание
Задължения:
- приема и доставя куриерски пратки от/до адреси
- управлява служебен автомобил, спазвайки правилата за движение и фирмена култура;
- оптимизира маршрута на движение според подадените за изпълнение адреси;
- следи и отговаря за правилното и безопасно транспортиране на пратките между
- работата е на редовни смени

Изисквания към кандидата:
- средно или средно специално образование;
- свидетелство за управление на МПС категория B със стаж минимум 5 години като шофьор
- компютърна грамотност ,основно ниво
- комуникативна личност и да притежава умение за работа с клиенти;
- желание за обучение и развитие.
- минимални познания по английски език
-въсрастова граница до 35 г
Изисквания към кандидата
Образование: Средно, Профил: Профил

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 3000 до 4000 лева на месец

Категория:
Международни шофьори
Държава:
Друга държава
Адрес:
Portsmouth, United Kingdom
Дата:
15.Май.2017
Организация:
tmt corriers ltd