Обява
Easy Consult

Консултант с немски, френски, италиански, испански и/или английски език
За международни компании в сферата на обслужването на клиенти, търсим консултанти с и без опит.

Основни задължения:
- Да отговаряш на клиентски запитвания по телефон, имейл и/или чат;
- Да анализираш представените проблеми и да откриваш начини за решаването им;
- Да предоставяш полезна информация на клиентите, свързана с техните казуси и др.

Изисквания:
- Имаш предишен опит в сферата на обслужване на клиенти (предимство);
- Владееш немски, френски, испански или италиански език на високо ниво;
- Справяш се доста добре и с английски език;
- Обичаш да комуникираш активно;
- Без проблем можеш да следваш инструкции, сценарий за разговор и насоки за работа;
- Емпатичен си и обичаш да помагаш на хората;
- Готов си да работиш и на смени.

Ние ще Ви предложим:
- Конкурентно възнаграждение, толериращо усилията;
- Отлична офис среда, но дори по-хубава офис локация, достъпна с метро или автобусен транспорт (Бизнес парк София или Serdika Center);
- Работно време, позволяващо ти да съчетаваш хобитата си с работата;
- Възможността да упражняваш езиците, които владееш, ежедневно;
- Междукултурна и мултиезична работна среда, която ще те изненадва с нещо ново всеки ден;
- Ще можеш да станеш част от бързоразвиваща се компания и да допринесеш за нейния успех и своето лично израстване.

Ако виждате себе си в тази роля, моля изпратете CV на careers@easyconsultbg.com
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Езикови познания:
Немски език, Френски език, Испански език, Италиански език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Консултантски услуги
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park 1
Дата:
15.Май.2017
Организация:
Агенция за подбор на персонал