Обява

Техник
ТЪРСИМ ХОРА С ОПИТ В РЕМОНТА НА КАФЕ АВТОМАТИ И КАФЕ МАШИНИ.
Интересна работа свързана поддръжката ,ремонта и обслужването на кафе автомати ,предоставяме служебен автомобил и телефон.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Отстранява възникнали повреди по кафе автоматите на обекти.
Ремонтира автомати и кафе машини.
Дава дежурства.
Работи на график.

ИЗИСКВАНИЯ
Опит на подобна позиция поне 1 г
Техническо образование.
Шофьорска книжка и умения за шофиране в София.
Умения за общуване с клиенти, технически познания, организираност, дисциплинираност.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
Трудов договор, добро възнаграждение, възможност за професионална реaлизация в успешно развиваща се компания.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани индивидуално и поверително. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
София 1505 редута ул. Братя Пешеви
Дата:
24.Октомври.2017
Организация:
Унисървис
Детайли за организацията:
Повече информация за Унисървис може да получите ТУК