Обява

Продавач-консултант Fabric - непълно работно време
Ref.No:
Ins - part time
Описание
Магазин Fabric търси отговорен служител за позицията:

Продавач-консултант на непълно работно времe

Заетостта е на непълно работно време: работи се четири дни седмично и се почива три.

Изисквания:

* Интереси в областта на спорта и/или спортните облекла и аксесоари
* Комуникативност и инициативност
* Организираност, отговорност и лоялност
* Умения за работа в екип
* Енергичност и позитивно излъчване
* Опитът в спортен магазин или в областта на продажбите ще се считат за предимство

Задължения:

* Консултира клиентите при избора на стоки
* Консултира клиентите относно нови колекции и промоции
* Подрежда и аранжира стоките в търговския обект и се грижи за неговия добър вид

Можете да ни изпратите Вашата автобиография и актуална снимка като използвате бутона за кандидатстване към текста на обявата.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
ул. "6-и септември" 18А
Дата:
25.Септември.2017
Организация:
ЛИНГО ООД