Обява
Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Специалист Организация Продажби
Ние сме успешна международна търговска компания – силни, динамични и коректни. Нашият екип залага на мотивацията и ангажимента на всеки един от нас. Ние предлагаме възможности, успехи и бъдеще.

Като специалист ще станете част от Програмата за развитие в Дирекция Продажби. Ще придобиете опит в работата по проекти за срок от 12 месеца, като след успешното им завършване ние ви предоставяме и възможността за последваща дългосрочна реализация в подходящо звено на компанията. В рамките на програмата ще се запознаете с ключови звена в Кауфланд България, ще натрупате опит в реализирането на проекти и ще имате възможност да докажете своите способности и потенциал за развитие.

Вашите задачи:

Вашите бъдещи задължения на тази позиция включват участието ви в разработването и оптимизацията на процесите и системите, свързани с доставката, позиционирането и продажбата на стоки. Като част от нашия екип вие подпомагате колегите с организационни и експертни дейности, координирате изпълнението на задачи, тестове и планове за внедряване с националните и интернационалните отдели, както и с други ангажирани звена. По време на програмата получавате задълбочено обучение по различни теми, което ще ви даде необходимите знания и умения за заемане на постоянна позиция в компанията.

Вашият профил:

имате завършено висше образование
владеете немски език
имате много добра компютърна грамотност
притежавате добри комуникативни умения, иновативно и аналитично мислене
мотивирани сте да трупате професионален опит и знания

Ние Ви предлагаме:

атрактивно възнаграждение
трудов договор на пълен работен ден
възможност за развитие в нашия бързорастящ екип
интересни и отговорни задачи
работа в динамичен екип
отлични възможности за кариера и развитие

Изпратете ни Вашите документи за кандидатстване:

автобиография
актуална снимка

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Адрес:
1233 София, ул Скопие 1 А,
Дата:
7.Септември.2017