Обява
Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Сътрудник в дирекция Търговия и маркетинг /по заместване/
Ние сме много успешна международна търговска компания – силни, динамични и коректни. Нашият екип залага на мотивацията и ангажимента на всеки един от нас. Ние предлагаме възможности, успехи и бъдеще

Основният приоритет в работата на дирекция Търговия и маркетинг са договаряне на атрактивни цени, разнообразие и актуален асортимент. Различните продуктови линии се развиват и обновяват непрекъснато, така че да отговарят на съвременните тенденции и очаквания на нашите клиенти да намерят това, за което са дошли в Kaufland – богата продуктова гама, отлично качество и ниски цени.

Вашите задачи:

Вашите бъдещи задължения на тази позиция ще включват поддържане на данни за артикули и доставчици в системата, административно подпомагане на търговеца, водене на обща кореспонденция, обработка и подготовка на рекламата във вестник Kaufland, както и изготвяне на справки и анализи.

Вашият профил:

имате завършено висше икономическо образование
много добра компютърна грамотност (владеенето на Excel е задължително)
владеете немски и/ или английски език
вие сте отговорна и динамична личност

Ние Ви предлагаме:

атрактивно възнаграждение
интересни и отговорни задачи
работа в динамичен екип
отлични възможности за кариера и развитие
подкрепа, доверие и признание

Изпратете ни Вашите документи за кандидатстване:

автобиография и мотивационно писмо
актуална снимка

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Адрес:
1233 София, ул Скопие 1 А,
Дата:
4.Септември.2017