Обява
Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Стажанти за Ръководители отдели в хипермаркети Kaufland
Ние сме много успешна международна търговска компания – силни, динамични и коректни. Нашият екип залага на мотивацията и ангажимента на всеки един от нас. Ние предлагаме възможности, успехи и бъдеще.

Стажантската ни програма може да даде начало на Вашата кариера в международна компания, лидер на пазара, с утвърдени правила и процедури, в която ще имате възможност да приложите на практика теоретичните си познания, съчетани с обучение в реални работни процеси.

Вашите задачи:

Съдействие на Ръководител отдел при изпълнение на неговите задължения свързани с ръководенето на поверения отдел - контрол върху качеството и сигурността на стоките, координация и контрол при приемането, предаването, складирането и подредбата на стоките в хипермаркета, планиране на работния график и ефективното координиране на служителите в отдела.

Вашият профил:

имате завършено висше образование с търговска или управленска насоченост– степен Бакалавър
владеете немски или английски език
притежавате комуникативни умения и желаете да работите в екип
желаете да работите на непълно работно време

Ние Ви предлагаме:

стаж на трудов договор в продължение на 12 месеца на 4 или 6 часов работен ден
въвеждащо обучение за ръководна позиция в хипермаркети Kaufland
отлично възнаграждение
разнообразни, предизвикателни и отговорни задачи
отлични възможности за кариера и развитие
подкрепа чрез признание, похвала и обратна връзка, изградена на доверие

Изпратете ни Вашите документи за кандидатстване:

aвтобиография
aктуална снимка

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Стажант

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Стаж

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Адрес:
1233 София, ул Скопие 1 А,
Дата:
4.Септември.2017