Обява

Продавач Консултант
Ref.No:
K-201
Описание
Продавач-касиер в сферата на бързото хранене.

Предлагаме:
- Трудов договор
- Постоянна работа и сигурна заетост
- Комуникативна локация
- Осигурент обяд на работното място
- Meсечни бонуси обвързани с нивото на продажби

Отговорности:
- Обслужване на клиентите по изградени фирмени стандарти;
- Попълване на документи, свързани с дейността;
- Познава предлаганите марки;
- Приемане и подреждане на стоки;
- Следене за правилното съхранение на стоките;

Изисквания:
- Опит в продажбите;
- Завършено средно образование;
- Комуникативност и учтивост и лъчезарно отношение към клиентите;
- Инициативност;
- Умения за работа в екип;

Ако вакантната позиция представлява интерес за Вас, изпратете подробна автобиография и
актуална снимка.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички предоставени документи ще се разглеждат при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата
Образование: Средно, Профил: Профил

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:
От 800 до 900 лева на месец

Категория:
Хранителни продукти
Дата:
2.Юли.2017
Организация:
ВИКАБ ООД