Обява
Агенция за подбор на кадри \

Продавач-консултант за The Mall
Ref.No:
17-021
Клиент ни е фирма с предмет на дейност опаковане на подаръци.

Отговорности и задължения:

- Работа с касов апарат;

- Опаковане на подаръци.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Специални умения:
- Отлични комуникативни умения и вежливост към клиентите; - Отговорност към работният процес; - Бързина и сръчност. Предлагани условия: - Фирмено обучение; - Постоянен трудов договор със срок на изпитание 6 месеца; - Работно време – на смени. Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД. Агенция за подбор на кадри “Хермес” притежава удостоверение № 1548 / 13.02.2013 г., валидно до 13.02.2018 година, издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
800 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
бул "Шипченски проход" №63, ет. 12 София 1754
Дата:
14.Септември.2017
Организация:
Агенция за подбор на кадри \"Хермес\" ООД
Организация:
Агенция за подбор на персонал