Обява

Продавач консултант
Описание
Майстор на палачинки - Заведение за бързо хранене.

Описание и изисквания:Заведение за Палачинки търси да назначи, служители за приготвянето на сладки и солени палачинки.

Амбициозни и предприемчиви хора, които да се включат в нашият екип.

ПРЕДЛАГАМЕ ФИРМЕНО ОБУЧЕНИЕ КОЕТО СЕ ЗАПЛАЩА ОТ НАША СТРАНА !!!

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

• Енергичност;
• Комуникативност и умение за работа в екип.
• Сериозно отношение към работата.
• Желание и развитие в сферата.

Отговорности и задължения:

- Приготвянето и продажбата на палачинки.
- Спазване на фирмените стандарти.
- Отговаря за бързото и качествено обслужване на клиентите.
- Отговаря за високото качество на предлагания продукт.
- Контролира качеството на стоките.
- Поддържа високо ниво на хигиена на работното място.

Ние Ви предлагаме:

- Динамична работна среда.
- Работа на смени при гъвкаво работно време.
- Обучение във фирмените стандарти.
- Мотивиращо възнаграждение, обвързано с резултатите Ви.
- Възможност за дългосрочен ангажимент.
- Трудов договор.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Трудово възнаграждение:
От 700 до 800 лева на месец

Категория:
Хранителни продукти
Адрес:
Бул. Христо Ботев и ул.Клокотница
Дата:
7.Септември.2017
Организация:
Сара 81 ЕООД