Обява
Manpower Bulgaria

Продавач - консултант
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Нашият Клиент – утвърдена компания с дългогодишен опит в производство на текстил. За тях търсим да назначим прецизни и мотивирани за работа кандидати за позицията:

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ – Стрелбище

Работното време на магазина е от Понеделник до Петък: 10 – 18:30 часа и Събота: 10 – 18 часа

Отговорности:

• Посреща, обслужва и изпраща клиентите и посетителите на магазина;
• Консултира посетителите в магазините на фирмата, относно качествата на продуктите, които предлага;
• Работа с касов апарат, отпечатва дневни и месечни финансови отчети, води отчетност в касовата книга на търговския обект.

Основни изисквания за позицията:

• Комуникативност и умение за работа с клиенти
• Организираност и поддържане доброто зареждане на магазина
• Позитивно излъчване и умение за работа в екип
• Спазване на фирмените стандарти

Компанията предлага:

• Отлично възнаграждение и условия за работа;
• Приятна работна атмосфера;
• Работа във фирма с дългогодишен опит;
• Трудов договор и осигуровки;
• Фирмено обучение.

Ако отговаряте на посочените изисквания и искате да бъдете част от амбициозен и мотивиран екип, то моля изпратете ни Автобиография и ние ще се свържем с Вас, за да обсъдим детайлите. Благодарим Ви.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Служители

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
улица Никола Мирчев 33, София 1113, София
Дата:
19.Май.2017
Организация:
Агенция за подбор на персонал