Обява

Продавач-консултант
PNG създава колекциите си домашен текстил за да задоволи изискванията на клиентите си към стилни цветови решения, удобство и качество на материите. Марката ни е добре позната на пазара с огромното разнообразие от артикули и десени – изделия за дома, прекрасен подарък за близки, приятели и за семейството.

Търсим продавач-консултант за магазина ни в жк Стрелбище. Магазинът е на спокойна улица в квартала.

Задължения:
- Обслужване на клиентите по стандартите и изискванията на фирмата
- Отлично познаване на асортимента
- Поддържане на магазина
- Приемане на стока, водене на касова книга, изписване на стока с програма за отчитане на продажби
- Материална отговорност

Подходящият кандидат притежава:
- Желание за работа и положително отношение
- Умение за работа с клиенти
- Умения за работа с компютър

Фирмата предлага:
- Обучение
- Много добри условия на работа
- Основна заплата + процент от оборота
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 550 до 900 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
жк Стрелбище
Дата:
11.Април.2017
Организация:
Пи Ен Джи ЕООД