Обява

Търговски представител
Описание
ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ
Описание и изисквания:
Фирма ,занимаваща се с продажба на кафе,търси
търговски представител на свободна практика за гр.София и региона.

Основни задължения и отговорности:

- Разширяване на пазарните позиции – търсене на нови клиенти
- Представяне и продажба на кафе и консумативи

Изисквания:

-Собствен транспорт
-Познания в областта на производството на кафе са предимство
-Предишен опит в сферата на търговията-директни продажби,работа с клиенти
-Мотивирана и отговорна личност, ориентирана към постигането на високи резултати

Какво предлагаме:

-Гъвкаво работно време
-Процент от ежедневните продажби
-Ежедневно плащане
-Подкрепа с информация и рекламни материали
-Фирмата предоставя и евентуално оборудване за новите обекти- кафемашини,кафемелачки,чаши

Важно:

-Ако нашето предложение представлява интерес за Вас очакваме Вашата автобиография с актуална снимка
-Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
-Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.

Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Трудово възнаграждение:
От 500 до 2000 лева на месец

Категория:
Дистрибутор/Търговски представител
Дата:
14.Март.2017
Организация:
ЕН.АН. ЕООД