Обява

МЕНИДЖЪР ВЪНШНО-ТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ
Във връзка с разширяване на бизнеса и дейността на външно търговския ни отдел,
търсим да назначим опитен и отговорен служител за позиция мениджър външно- търговска дейност

Какво предлагаме:
- реализация в проспериращо дружество с утвърдени контакти
- Добро базово възнаграждение
- Трудов договор и осигуровки
- Много добри условия на работа и приемственост

Вашите отговорности:
- Разширяване и задълбочаване деловите отношения с настоящи и бъдещи
клиенти на компанията
- Водене на активни преговори за привличане на нови клиенти
-Консултиране на клиентите по отношение на продуктите предлагани от
компанията
- Спазване на правилното прилагане на търговската ни политика при разширяване
на клиентската ни мрежа и продажба на прилаганата стока

Изисквани за умения и квалификация:
- Висше образование МИО, Маркетинг
- Отлични познания и опит в междунарадната търговия
- Отлични умения за водене на преговори
- Задължително владеене на английски език
- Владеене на други езици ще се счита за предимство
- Компютърна грамотност
- Отгоровност и лоялност към фирмата

Ако считате ,че отговаряте на изискванията,нашето предложение представлява
интерес за Вас и имате необходимата квалификация, опит и умения,
моля изпратете подробна автобиография и актулана снимка до 30.09.2016 г.

Ще се свържем с одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата
Образование: Магистър

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:
Търговия продажби - продавачи и помощен персонал
Дата:
1.Септември.2016
Организация:
Оберон-Х ООД