Обява

Служител кухня - сезонна заетост
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, създава и предоставя услуги, които дават
възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър България търси да назначи за свой клиент – верига заведения за хранене с ресторанти в цялата страна:

Служител кухня (3-месечна заетост)
Описание
Успешният кандидат е:

дисциплиниран и отговорен;
комуникативен и с положителна нагласа;
готов да се учи и развива своите знания и умения;
мотивиран и способен да се ангажира с целите на организацията;
с отношение към приготвянето на висококачествена храна;
енергичен и готов да поема отговорност;
със завършено средно образование;
с валидна здравна книжка.

Компанията предлага:

гъвкаво работно време (4, 6, или 8 часов трудов договор);
възможност за развитие;
разнообразни програми от бонуси, обвързани с личното и екипното представяне;
безплатна консумация в ресторанта и карта с отстъпка;
фирмено обучение;
възнаграждение над пазарното ниво и пълни осигуровки;
осигурена квартира.

Отговорности:

маринова месни разфасовки и ги подготвя за паниране, според зададени рецепти и стандарти;
приготвя храната, спазвайки процедурите, рецептите, количествата и сроковете за трайност;
отчита количествата приготвен продукт, съгласно изискванията;
спазва изискванията за съхранение на суровите продукти и готовата продукция по отношение на трайността и условията за съхранение.

Привлякохме ли вниманието Ви ?

Изпратете Вашата автобиография, като кандидатствате по обявата. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на информацията е гарантирана.

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България №183 / 27.12.2021г.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Трудов опит:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Ресторантьорство / кетъринг
Туризъм и хотелиерство
Населено място:
Гр. Бургас
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
26.Юни.2017
Организация:
Менпауър България ООД
Организация:
Агенция за подбор на персонал